DWG FastView | GstarCAD

Безкоштовний переглядач DWG FastView

DWG FastView – безкоштовна програма для перегляду DWG, DXF, DWS файлів, призначених для користувачів комп’ютерів з системою Windows і користувачів мобільних пристроїв з iOS і Android системами (мобільні телефони, смартфони, планшети). Програма дозволяє швидко завантажувати зазначені DWG файли, вона проста у використанні і дозволяє одночасно переглядати багато 2D CAD і 3D CAD креслення. DWG FastView доступний у версії польської мови як для 32-бітових, так і для 64-розрядних систем.

Завантажити

Переглядайте, редагуйте та обмінюйтеся своїми малюнками DWG, DXF, DWS із програми GstarCAD та інших систем CAD у будь-який час і в будь-який час.

DWG FastView for Web
Завантажити
DWG FastView
на мобільних пристроях
Завантажити
DWG FastView for Windows
Завантажити

Основні можливості DWG FastView

Швидкість роботи
Програма дозволяє швидко переглядати безліч складних креслень. Також можна швидко переміщати, збільшувати і зменшувати масштаб об'єктів.
Підтримка файлів CAD
DWG FastView підтримує файли DWG (R14 - 2015), DWS і DWT-файли.
Відображення 2D/3D об'єктів
DWG FastView завантажує як 2D векторні файли, так і 3D моделі. Відображаються також зовнішні посилання та інформація про об'єкти, які можна додатково розрізнити.
Зрозумілий інтерфейс
Програма має простий і зрозумілий інтерфейс, змодельований за зразком Windows-систем. Інтерфейс дозволяє відображати кілька вкладок з кресленнями одночасно і вибирати вид робочого листа і моделі.
Управління шарами
DWG FastView забезпечує ефективне управління шарами за допомогою таких опцій, як включення і виключення шарів, блокування і розблокування шарів і заморожування шарів.
Інструменти відображення
З допомогою корисних інструментів для збільшення, зменшення, переміщення виду, а також інноваційної функції збільшувального скла, перегляд креслень в програмі виконується швидко і зручно.
Параметри друку
DWG FastView дозволяє легко роздруковувати завантажені креслення. Користувач може використовувати менеджер налаштувань сторінки і опцію попереднього перегляду друку.
Сумісність з Windows
TПрограма працює на системах Windows: XP, Vista, Windows 7, Windows 8 (32 and 64-bit)

DWG FastView на мобільних пристроях

Переглядайте та редагуйте малюнки CAD на дотик.

Якщо ви шукаєте безкоштовну програму, таку як DWG Viewer Free DWG Viewer, DWG TrueView або DWG Reader для перегляду файлів DWG, то DWG FastView - кращий вибір. Безкоштовна мобільна програма перегляду файлів DWG FastView дозволяє легко переглядати і редагувати будь-які файли DWG за допомогою сенсорного екрану.
Час перегляду : 02:21 sec
Мы используем файлы cookie, чтобы предоставить вам лучший опыт на нашем сайте. Продолжая пользоваться этим сайтом, вы соглашаетесь на наше использование файлов cookie.
Принять
Х
Повернення

Завантажте GstarCAD 2023 і перевірте його можливості!

Безкоштовна пробна версія GstarCAD 2023 працює протягом 30 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Завантажити демоНа вказану в анкеті адресу електронної пошти Ви отримаєте посилання для скачування тестової версії GstarCAD 2023 (32/64-bit) на польською та англійською мовами, а також керівництво користувача.

Якщо повідомлення не спадає протягом декількох хвилин, перевірте папку SPAM.
Вибір між Стандартної, Професійної та Освітньої версіями проводиться після запуску вже встановленої програми.

 

Поточна версія програми російською мовою:
200410

Поточна версія програми англійською мовою:
200529

Адміністратором моїх даних є група TMSYS, представлена ​​компанією TM SYS Sp. z oo зі зареєстрованим офісом у Кракові 31-589, ul. Sołtysowska 12A / 4. Надані мною дані є добровільними. Основою для обробки даних є моя згода. Одержувачами даних є об'єкти, які утворюють TM SYS Group і процесори від імені адміністратора. Я маю право відкликати свою згоду в будь-який час. Персональні дані оброблятимуться до мого скасування згоди і після такого скасування протягом періоду обмеження вимог Адміністратора даних і щодо нього. Я маю право вимагати від адміністратора доступу до моїх персональних даних, виправити їх, видалити або обмежити обробку, право на передачу даних і право подавати скаргу до наглядового органу. У разі виникнення питань, пов'язаних з обробкою персональних даних, я маю право звернутися до Наглядового органу з питань захисту даних за адресою ul. Ciepłownicza 23 31-574 Краків або електронною поштою: IODO@tmsys.pl

Більш детальну інформацію можна знайти в Політиці конфіденційності - ТУТ .
Повернення

Попередні версії GstarCAD

Безкоштовна пробна версія GstarCAD працює протягом 14 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Повернення
Для оформлення замовлення та уточнення всіх необхідних деталей залиште свої контактні дані. Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.Повернення
Для оформления заказа и уточнения всех необходимых деталей оставьте свои контактные данные. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.×
Чому GstarCAD?
Довічна
ліцензія
DWG / DXF
Support
Безкоштовна технічна
підтримка
Більше 10 років
на ринку
+370-318-42440