Функції | GstarCAD

Офіційна прем'єра GstarCAD 2020

GstarCAD 2020 оснащений новими функціями, які підвищують продуктивність (включаючи: розділ площині, багато команд, DWG конвертувати), розширені можливості для більшого комфорту проектування і деталізації (серед інших команд Preview, Geometric Center, Dynamic Grip Menu). Існують також інноваційні інструменти, які не можна знайти в інших програмах (автоматичні шари, таблиця поверхні, збільшення атрибутів). Всі новинки забезпечують більш інтуїтивну та комфортну роботу на кожному етапі проекту.

Завантажити демо
Час перегляду : 00:59 sec

Нові функції для підвищення продуктивності

Більше параметрів роботи з масивами (Array Options)

Нові можливості створення копій об'єктів, розташованих в масиві прямокутників, полюсів або контурів.

Вирізка (Clip)

Команда обрізає блок, зовнішнє посилання, зображення, проектор і фон (PDF або DGN) до певної області.

Конвертер файлів DWG (DWG Convert)

Функція виконує швидке перетворення одного або декількох файлів креслень в обраний формат DWG.

Штрихування на спад (Hatch to back)

Щоб уникнути заповнення шаблону блоку текстом, етикеткою або іншою графікою на поточному кресленні, можна задати порядок відображення всіх шаблонів заливки в задньому положенні щодо всіх інших об'єктів за допомогою команди HATCHTOBACK.

Платформа секції (Section plane)

Ця команда дозволяє створити поперечний переріз 3D-об'єкта за допомогою обраної площини різання. Отриманий перетин може бути збережено у вигляді 2D або 3D блоку.

Додати вибране (Add Selected)

Ця команда дозволяє швидко згенерувати новий об'єкт, використовуючи властивості обраного об'єкта.

Множинність (Multiple)

Команда повторює обрану команду циклічно, без необхідності повторного вибору команди.

Зміна на ЯкШар (Set ByLayer)

Команда змінює властивості виділених об'єктів на шарі (ByLayer) з урахуванням: кольору, типу, товщини ліній, прозорості, а також матеріалу.

Безпека (Security)

Ця опція дозволяє вам встановити рівень безпеки системи, а так само запідозрити або видалити сертифікат поточного довіреного видавця.

Покращені опції для більшого комфорту при проектуванні та обробці деталей

Попередній перегляд команд (Command Preview)

Ця команда дозволяє користувачеві переглядати дію команд: Обріжте, подовжите і вирівняйте штрихування перед використанням.

Налаштування шару

Ця опція відображає діалогове вікно Параметри шару в диспетчері стану шару, в якому можна редагувати властивості повідомлення для нового шару. Цей параметр також дозволяє змінити колір фону для перевизначення властивостей шару.

Додаткові параметри друку

Нові параметри - Прозорий друк і Затінений друк в діалоговому вікні програми підвищать якість друку 2D / 3D-креслень.

Геометричний центр (Geometric Center)

Ця функція дозволяє легко знайти центр ваги будь-якої плоскої форми. Також можна змінити колір фону для заміни властивостей шару

Стрічка, командний рядок і Рядок стану

Клацнувши правою кнопкою миші на значках полярної доріжки (Polar Track) і місця розташування (OSNAP) в рядку стану, ви можете вибрати опції збільшення кута і місця розташування об'єкта безпосередньо з меню що викликається.

Динамічне меню захоплення (Dynamic Grip Menu)

Ця опція забезпечує швидкий доступ до таких функцій, як розтягнення і розширення, утримуючи курсор миші на багатофункціональній ручці. Також змініть колір фону, щоб перевизначити властивості шару.

Інноваційні інструменти для економії часу

Визначення області перегляду безпосередньо в області моделі (M2LVPORT)

Ця команда полегшує створення області перегляду в області аркуша, задаючи її масштаб і розміри в області моделі.

Приріст атрибута (Atribute Increment)

Функція дозволяє автоматично збільшувати значення атрибутів в доданих блоках. Заміна властивостей шару.

Таблиця поверхонь (Area Table)

За допомогою цієї команди програма автоматично вимірює і розраховує площу закритого об'єкта, а потім експортує результати в таблицю в креслярської області.

Автоматичні шари (Auto Layer)

Функція дозволяє автоматично впорядкувати намальований об'єкт до відповідного шару, щоб збільшити швидкість і точність проектування.

Інші функції GstarCAD

Сумісність з форматом DWG AutoCAD 2017

GstarCAD повністю сумісний з форматом DWG AutoCAD 2017. GstarCAD повністю сумісний з форматом DWG. Відкривши файл DWG у GstarCAD, збережений у версії 2.5 до 2017 року, ви можете бути спокійними щодо ваших даних. Ви не втратите їх, оскільки під час цієї операції файли не перетворюються.

GstarCAD підтримує величезну кількість форматів. Програма включає: експорт в dwfx, stl, eps, dxx форматів; імпортувати з форматів sat, 3ds, wmf та публікації у форматі PDF, а також 3D DWF. Програма також дозволяє:

Імпорт-експорт файлів DWG (openDWG), DXF і SCR (скриптів)
Імпорт файлів .MNU (меню) та .DCL (діалогового вікна)
Експорт файлів WMF, EMF (Enhanced Metafile) і SLD (слайдів)
Читання BMP, GIF, JPG, TIF файлів, PCX зображень у файлах DWG
Необов'язково - можливість встановлення модуля, який перетворює малюнки з PDF у формат DXF (PDF2DXF)

Підтримка VBA, Lisp, .NET

Відкрита середовище GstarCAD дозволяє легко створювати спеціальні додатки, з яких і професійні програмісти, і талановиті ентузіасти готові користуватися, про що свідчить збільшення кількості доступних додатків і промислових накладок. GstarCAD підтримує, серед інших мов програмування VBA, Lisp і платформу для розробки .NET.

Мы используем файлы cookie, чтобы предоставить вам лучший опыт на нашем сайте. Продолжая пользоваться этим сайтом, вы соглашаетесь на наше использование файлов cookie.
Принять
Х
Повернення

Завантажте GstarCAD 2023 і перевірте його можливості!

Безкоштовна пробна версія GstarCAD 2023 працює протягом 30 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Завантажити демоНа вказану в анкеті адресу електронної пошти Ви отримаєте посилання для скачування тестової версії GstarCAD 2023 (32/64-bit) на польською та англійською мовами, а також керівництво користувача.

Якщо повідомлення не спадає протягом декількох хвилин, перевірте папку SPAM.
Вибір між Стандартної, Професійної та Освітньої версіями проводиться після запуску вже встановленої програми.

 

Поточна версія програми російською мовою:
200410

Поточна версія програми англійською мовою:
200529

Адміністратором моїх даних є група TMSYS, представлена ​​компанією TM SYS Sp. z oo зі зареєстрованим офісом у Кракові 31-589, ul. Sołtysowska 12A / 4. Надані мною дані є добровільними. Основою для обробки даних є моя згода. Одержувачами даних є об'єкти, які утворюють TM SYS Group і процесори від імені адміністратора. Я маю право відкликати свою згоду в будь-який час. Персональні дані оброблятимуться до мого скасування згоди і після такого скасування протягом періоду обмеження вимог Адміністратора даних і щодо нього. Я маю право вимагати від адміністратора доступу до моїх персональних даних, виправити їх, видалити або обмежити обробку, право на передачу даних і право подавати скаргу до наглядового органу. У разі виникнення питань, пов'язаних з обробкою персональних даних, я маю право звернутися до Наглядового органу з питань захисту даних за адресою ul. Ciepłownicza 23 31-574 Краків або електронною поштою: IODO@tmsys.pl

Більш детальну інформацію можна знайти в Політиці конфіденційності - ТУТ .
Повернення

Попередні версії GstarCAD

Безкоштовна пробна версія GstarCAD працює протягом 14 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Повернення
Для оформлення замовлення та уточнення всіх необхідних деталей залиште свої контактні дані. Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.Повернення
Для оформления заказа и уточнения всех необходимых деталей оставьте свои контактные данные. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.×
Чому GstarCAD?
Довічна
ліцензія
DWG / DXF
Support
Безкоштовна технічна
підтримка
Більше 10 років
на ринку
+370-318-42440