Студентська версія | GstarCAD

GstarCAD cтудентська версія

У нас є дуже хороші новини для студентів і викладачів, які шукають швидку і ефективну програму CAD. Тепер доступна для скачування безкоштовна освітня версія GstarCAD, яка в даний час є кращою альтернативою AutoCAD (флагманської програми Autodesk).

Студентська версія GstarCAD дозволяє легко і інтуїтивно створювати професійні проекти в середовищі 2D CAD і 3D CAD. Також можливо, серед іншого точна друк всіх проектів, а також установка безлічі спеціалізованих накладок, серед іншого для: архітекторів, геодезистів, будівельників, механіків, електриків і монтажників труб і вентиляції.

Завантажити

Освітня ліцензія GstarCAD повністю функціональна
і доступна абсолютно безкоштовно

Студентська версія GstarCAD є чудовою альтернативою студентської версії AutoCAD від Autodesk. Що стосується обмежень студентської версії, вона призначена тільки для некомерційного використання. Також є напис, що вказує, що використовується версія студента, яку не можна видалити.

Як завантажити студентську версію GstarCAD?

Всім студентам і викладачам, зацікавленим в завантаженні студентської версії GstarCAD, потрібно заповнити форму нижче. Щоб отримати студентську версію, необхідно заповнити форму і відправити скан обох сторін дійсного студентського квитка. На підставі отриманих даних ліцензія буде зареєстрована на один рік з можливістю продовження.

Заповніть форму і завантажте студентську версію GstarCAD безкоштовно!
- .
Мы используем файлы cookie, чтобы предоставить вам лучший опыт на нашем сайте. Продолжая пользоваться этим сайтом, вы соглашаетесь на наше использование файлов cookie.
Принять
Х
Повернення

Завантажте GstarCAD 2023 і перевірте його можливості!

Безкоштовна пробна версія GstarCAD 2023 працює протягом 30 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Завантажити демоНа вказану в анкеті адресу електронної пошти Ви отримаєте посилання для скачування тестової версії GstarCAD 2023 (32/64-bit) на польською та англійською мовами, а також керівництво користувача.

Якщо повідомлення не спадає протягом декількох хвилин, перевірте папку SPAM.
Вибір між Стандартної, Професійної та Освітньої версіями проводиться після запуску вже встановленої програми.

 

Поточна версія програми російською мовою:
200410

Поточна версія програми англійською мовою:
200529

Адміністратором моїх даних є група TMSYS, представлена ​​компанією TM SYS Sp. z oo зі зареєстрованим офісом у Кракові 31-589, ul. Sołtysowska 12A / 4. Надані мною дані є добровільними. Основою для обробки даних є моя згода. Одержувачами даних є об'єкти, які утворюють TM SYS Group і процесори від імені адміністратора. Я маю право відкликати свою згоду в будь-який час. Персональні дані оброблятимуться до мого скасування згоди і після такого скасування протягом періоду обмеження вимог Адміністратора даних і щодо нього. Я маю право вимагати від адміністратора доступу до моїх персональних даних, виправити їх, видалити або обмежити обробку, право на передачу даних і право подавати скаргу до наглядового органу. У разі виникнення питань, пов'язаних з обробкою персональних даних, я маю право звернутися до Наглядового органу з питань захисту даних за адресою ul. Ciepłownicza 23 31-574 Краків або електронною поштою: IODO@tmsys.pl

Більш детальну інформацію можна знайти в Політиці конфіденційності - ТУТ .
Повернення

Попередні версії GstarCAD

Безкоштовна пробна версія GstarCAD працює протягом 14 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Повернення
Для оформлення замовлення та уточнення всіх необхідних деталей залиште свої контактні дані. Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.Повернення
Для оформления заказа и уточнения всех необходимых деталей оставьте свои контактные данные. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.×
Чому GstarCAD?
Довічна
ліцензія
DWG / DXF
Support
Безкоштовна технічна
підтримка
Більше 10 років
на ринку
+370-318-42440