Версія 2024 програми GstarCAD очима Дмитра Залюбовського (Protech) | GstarCAD

Версія 2024 програми GstarCAD очима Дмитра Залюбовського (Protech)

Доброго дня!

Обговорюючи вибір CAD-програм на одному з популярних галузевих форумів, я також вирішив висловити свою думку щодо цього питання. Працюю у проектній галузі (будівництво: архітектура та інженерія) вже понад 30 років.

На початку своєї кар‘єри, під час навчання, a потім у роботі в кількох проектних бюро, я використовував безліч програм для комп‘ютерного проектування CAD.
12 років тому я заснував власну фірму і став перед вибором програмного забезпечення CAD. Звісно … фінансові аспекти грали важливу роль – тепер мені довелося самому орендувати офіс, купувати обладнання та ліцензії на все – від початку.

Важливо було прийняти правильне рішення – співвідношення ціна/якість.

Інші програми відпали на старті, вони були надто малоефективними. Відсутність деяких важливих інструментів, таких як виділення даних, опція “Підігнати“, робота в 3D та, передусім, неможливість завантаження таких корисних у повсякденній роботі LISP – дискваліфікували ці програми.

Після численних попередніх досліджень і тестів мій вибір впав на GstarCAD. Ви точно вже стикалися з цією програмою, а якщо ні … самі перевірте.

Чи є вона хорошою? Звісно.

Вона має і 3D, і можливість програмування на VBA або Lisp, редактор динамічних блоків та безліч корисних функцій, які відсутні в оригіналі: QR-коди, концентричні кола, прямокутники під кутом, автоматична нумерація, вирівнювання, читання координат точок та експорт до Excel та багато інших, яких раніше я не знав.

Нещодавно встановив бета-версію 2024 року.

На перший погляд, вона працює швидше з великими растровими фонами, з якими я мав проблеми раніше. Аналогічно зі штрихуванням великих поверхонь. Робота стала приємнішою – вона вже не зависає так, як раніше.

Я дуже задоволений. Сподіваюся, що окрім динамічного меню курсору миші, яке щойно з‘явилося, я також побачу можливість вибору об’єктів ласо або швидкої зміни імен блоків в вікні попереднього перегляду.

Чи рекомендую?

Однозначно так. Версія 2024 року є ще більш інтуїтивною, стабільнішою, з можливістю імпорту нових розширень файлів. Думаю, що швидко не перейду на інше програмне забезпечення для роботи з технічною CAD-документацією.

Привіт всім користувачам!
Дмитро Залюбовський
Керівник проектного бюро.

Мы используем файлы cookie, чтобы предоставить вам лучший опыт на нашем сайте. Продолжая пользоваться этим сайтом, вы соглашаетесь на наше использование файлов cookie.
Принять
Х
Повернення

Завантажте GstarCAD 2023 і перевірте його можливості!

Безкоштовна пробна версія GstarCAD 2023 працює протягом 30 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Завантажити демоНа вказану в анкеті адресу електронної пошти Ви отримаєте посилання для скачування тестової версії GstarCAD 2023 (32/64-bit) на польською та англійською мовами, а також керівництво користувача.

Якщо повідомлення не спадає протягом декількох хвилин, перевірте папку SPAM.
Вибір між Стандартної, Професійної та Освітньої версіями проводиться після запуску вже встановленої програми.

 

Поточна версія програми російською мовою:
200410

Поточна версія програми англійською мовою:
200529

Адміністратором моїх даних є група TMSYS, представлена ​​компанією TM SYS Sp. z oo зі зареєстрованим офісом у Кракові 31-589, ul. Sołtysowska 12A / 4. Надані мною дані є добровільними. Основою для обробки даних є моя згода. Одержувачами даних є об'єкти, які утворюють TM SYS Group і процесори від імені адміністратора. Я маю право відкликати свою згоду в будь-який час. Персональні дані оброблятимуться до мого скасування згоди і після такого скасування протягом періоду обмеження вимог Адміністратора даних і щодо нього. Я маю право вимагати від адміністратора доступу до моїх персональних даних, виправити їх, видалити або обмежити обробку, право на передачу даних і право подавати скаргу до наглядового органу. У разі виникнення питань, пов'язаних з обробкою персональних даних, я маю право звернутися до Наглядового органу з питань захисту даних за адресою ul. Ciepłownicza 23 31-574 Краків або електронною поштою: IODO@tmsys.pl

Більш детальну інформацію можна знайти в Політиці конфіденційності - ТУТ .
Повернення

Попередні версії GstarCAD

Безкоштовна пробна версія GstarCAD працює протягом 14 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Повернення
Для оформлення замовлення та уточнення всіх необхідних деталей залиште свої контактні дані. Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.Повернення
Для оформления заказа и уточнения всех необходимых деталей оставьте свои контактные данные. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.×
Чому GstarCAD?
Довічна
ліцензія
DWG / DXF
Support
Безкоштовна технічна
підтримка
Більше 10 років
на ринку
+370-318-42440