Скористайтеся з інноваційних функцій GstarCAD 2022 за 1 гривню! | GstarCAD

Скористайтеся з інноваційних функцій GstarCAD 2022 за 1 гривню!

Ознайомтеся з довгоочікуваними інноваційними функціями останньої версії GstarCAD 2022! Оновіть будь-яку версію GstarCAD до версії 2021 і отримайте оновлення до прем’єрної версії 2022, бібліотеки CP-Symbols Suite і DWG FastView лише за 1 гривню!

Які функції ви отримаєте після оновлення GstarCAD до версії 2022?

Новий драйвер, друк прозорих ілюстрацій

Використовуйте новий, ефективніший драйвер друку для PDF-файлів і покращуйте якість своїх відбитків. Оптимізовані параметри друку з прозорістю та прихованою тінню значно прискорять процес дизайну. В останній версії GstarCAD 2022 були введені додаткові функції, такі як векторний графік, пошук вмісту в PDF-файлах плоттера, а також побудова графіків із гіперпосиланнями та зображеннями великого розміру.

 

Інноваційний механізм для растрових зображень

Остання версія програми надасть користувачеві можливість працювати з усіма 183 форматами растрових зображень, включаючи PNG, JPEG, GIF, HEIC, TIFF, DPX, EXR, WebP, BMP, JPX, PDF, SVG. У програмі оптимізований попередній перегляд, відображення, побудова, а також обрізка растрових зображень високої роздільної здатності. Крім того, значно зросла швидкість вставки великих растрів і відображення та побудови 1-розрядних і 32-бітових кольорових зображень. Ефекти зміни яскравості, контрасту, згасання та підсвічування більш точні, ніж у попередніх версіях програми, як і відображення після модифікації.

 

Нові функції визначення розмірів

У GstarCAD2022 будуть підтримуватися команди DIMREASSOCIATE, DIMREGEN, DIMCENTER, Stretch Dimension Group і системна змінна DIMLAYER, щоб покращити відображення розмірів правильно і точно, а також полегшити та прискорити їх модифікацію.

 

Покращення функції багаторядкового відсікання

Остання версія програми також забезпечує легке обрізання багаторядкових об’єктів або розширення їх різними об’єктами, такими як: лінії, полілінії, кола, дуги, еліпси та сплайни. Вибравши межі, наведіть курсор миші на полілінію та подивіться, яка частина буде обрізана або розширена.

 

Нові функції групи

У версії 2022 більшість групових команд розміщено на панелі «Групи» на стрічці, що дозволяє користувачеві зручніше створювати, редагувати та видаляти групу, а також керувати відображенням груп. Всі ці дії можливі після безпосереднього натискання на іконки, які знаходяться на стрічці.

 

Додаткові покращення

Додатковими функціями, які були додані до GstarCAD 2022, є автоматична регенерація, швидкість FIND, FASTSEL, режим одного документа, LAYULKALL, CHANGEBASE, LAYDRAWORDER і DIMTOFFSET.

Мы используем файлы cookie, чтобы предоставить вам лучший опыт на нашем сайте. Продолжая пользоваться этим сайтом, вы соглашаетесь на наше использование файлов cookie.
Принять
Х
Повернення

Завантажте GstarCAD 2023 і перевірте його можливості!

Безкоштовна пробна версія GstarCAD 2023 працює протягом 30 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Завантажити демоНа вказану в анкеті адресу електронної пошти Ви отримаєте посилання для скачування тестової версії GstarCAD 2023 (32/64-bit) на польською та англійською мовами, а також керівництво користувача.

Якщо повідомлення не спадає протягом декількох хвилин, перевірте папку SPAM.
Вибір між Стандартної, Професійної та Освітньої версіями проводиться після запуску вже встановленої програми.

 

Поточна версія програми російською мовою:
200410

Поточна версія програми англійською мовою:
200529

Адміністратором моїх даних є група TMSYS, представлена ​​компанією TM SYS Sp. z oo зі зареєстрованим офісом у Кракові 31-589, ul. Sołtysowska 12A / 4. Надані мною дані є добровільними. Основою для обробки даних є моя згода. Одержувачами даних є об'єкти, які утворюють TM SYS Group і процесори від імені адміністратора. Я маю право відкликати свою згоду в будь-який час. Персональні дані оброблятимуться до мого скасування згоди і після такого скасування протягом періоду обмеження вимог Адміністратора даних і щодо нього. Я маю право вимагати від адміністратора доступу до моїх персональних даних, виправити їх, видалити або обмежити обробку, право на передачу даних і право подавати скаргу до наглядового органу. У разі виникнення питань, пов'язаних з обробкою персональних даних, я маю право звернутися до Наглядового органу з питань захисту даних за адресою ul. Ciepłownicza 23 31-574 Краків або електронною поштою: IODO@tmsys.pl

Більш детальну інформацію можна знайти в Політиці конфіденційності - ТУТ .
Повернення

Попередні версії GstarCAD

Безкоштовна пробна версія GstarCAD працює протягом 14 днів і дозволяє ретельно перевірити всі можливості програми.

Повернення
Для оформлення замовлення та уточнення всіх необхідних деталей залиште свої контактні дані. Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.Повернення
Для оформления заказа и уточнения всех необходимых деталей оставьте свои контактные данные. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.×
Чому GstarCAD?
Довічна
ліцензія
DWG / DXF
Support
Безкоштовна технічна
підтримка
Більше 10 років
на ринку
+370-318-42440